Serwis blacharsko lakierniczy

Od początku naszej działalności wykonujemy autoryzowane naprawy blacharsko-lakiernicze. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy oraz wyposażenie serwisu przyczynia się do wykonywania usług na najwyższym poziomie. Wykonujemy naprawy powypadkowe, gwarancyjne i pogwarancyjne. Lakierujemy oraz montujemy dodatkowe wyposażenie np. spoilery, poszerzenia progowe.

Likwidacja szkód komunikacyjnych 
Podczas likwidacji szkód komunikacyjnych współpracujemy za wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Działamy na podstawie upoważnienia otrzymanego od właściciela pojazdu. Odwiedzając nasz dział likwidacji szkód mogą Państwo dokonać na miejscu czynności związane ze zgłoszeniem szkody. Dalszą procedurą szkodową zajmujemy się sami od momentu przyjęcia uszkodzonego pojazdu do jego wydania po naprawie. Posiadamy umowy o samolikwidacji szkód komunikacyjnych z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.
Dzięki współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi czas likwidacji skód, a co za tym idzie odbiór samochodu po naprawie jest znacznie skrócony. Całą dokumentację szkodową tworzymy na miejscu, sami wykonujemy opis uszkodzeń pojazdu. Unikamy w ten sposób dość długiego oczekiwania na wizytę rzeczoznawcy.

Posiadamy samochody zastępcze na czas naprawy.
Uszkodzone pojazdy można zostawiać na naszym terenie całą dobę 7 dni w tygodniu. 

Serwis blacharsko-lakierniczy czynny jest:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota i Niedziela: nieczynne

Skontaktuj się z naszymi specjalistami:

Grzegorz Kocurek
Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Grzegorz Kocurek

Telefon:33 827 10 88

Email:serwis@bielsko.subaru.pl

Twoja wersja przeglądarki nie pozwala na poprawne wyświetlanie treści serwisu www.

Zaktualizuj swoją przeglądarkę.