O nas

O nas

 • HISTORIA

  Wawrosz Sp.j. od ponad 20 lat związana jest z rynkiem motoryzacyjnym. W tym okresie zdobyła sobie zaufanie i uznanie wśród klientów. Jednym z kolejnych etapów rozwoju firmy było wzbogacenie oferty o markę SUBARU w 2001 roku.

  Firma zlokalizowana jest na Podbeskidziu, co stanowi dodatkowy atut, w postaci wyeksponowania możliwości trakcyjnych samochodów SUBARU, o czym mogą się Państwo przekonać decydując się na jazdę próbną wybranym modelem demonstracyjnym

  Naszym atutem jest miła i fachowa obsługa, kompleksowość oraz profesjonalizm. Służymy pomocą w każdej nawet najdrobniejszej sprawie związanej z zakupem, obsługą oraz serwisowaniem samochodów. Udzielimy Państwu wszelkich informacji na temat wyposażenia i cen poszczególnych modeli, zapoznamy z bogatą ofertą kredytową oraz leasingową i co najważniejsze pomożemy wybrać samochód odpowiadający Państwa indywidualnym oczekiwaniom. W naszym salonie w ciągu kilku minut ubezpieczycie nowy samochód, załatwicie atrakcyjny kredyt lub leasing. Swój dotychczas używany samochód można pozostawić w rozliczeniu.

  Posiadamy sklep z akcesoriami oraz częściami zamiennymi, jak również serwis wyposażony w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia. 

  SUBARU to nasza pasja, dlatego miło nam, iż możemy podzielić się nią z Państwem. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Bielsku Białej, przy ul. Warszawskiej 158.

  WYRÓŻNIENIA i CERTYFIKATY

  Poprzednie lata naszej działalności, przyniosły nam uznanie i zadowolenie naszych klientów, czego dowodem są uzyskane wyróżnienia: